O nas

WODA I INNE PRODUKTY Z DOSTAWĄ

 Woda jest jedną z najciekawszych substancji występujących na ziemi, życiodajna, nieokiełznana, niezastąpiona, radząca sobie z wszelkimi przeszkodami, budząca fascynacje i zaciekawienie i potrafiąca rozpuścić wszystko( to tylko kwestia czasu).

Projekt „Conaqua” powstał z kilku powodów:

- zajmujemy się wodą od 20 lat i sami widzimy pozytywne efekty korzystania z wody dobrej jakości na nas samych.  Dostarczamy wodę do biura, firmy, domu. Proponujemy elastyczne terminy dostaw.

- istotne dla nas jest wzięcie odpowiedzialności za własne zdrowie w swoje ręce, Profilaktyka zdrowotna jest bardzo ważna i efektywna, a budowanie świadomości w tym zakresie jest dla nas ważne.Jodavit to  prawdziwa skarbnica zdrowia dla Ciebie i Twojego dziecka. 

- własności rozpuszczalne wody okazują się bardzo istotne dla naszych organizmów, ponieważ rozpuszczone w wodzie substancje odżywcze znakomicie wchłaniają się w przewodzie pokarmowym.

- pragniemy zaproponować produkty i rozwiązania, które sami sprawdziliśmy i jesteśmy przekonani o ich wartości.  Koncentraty ziołowe Energy dbają o prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

- chcemy tym projektem uatrakcyjnić Państwu współpracę z nami, stwarzając możliwość łatwiejszego dostępu do produktów w wygodny sposób dostarczanych wraz z wodą bez dodatkowych kosztów. 

Zapraszamy również do naszego serwisu ekspresów do kawy

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne, przeglądy serwisowe, odkamienianie i czyszczenie ekspresów automatycznych Saeco, Jura, Delongi, Krups, Simens.

Specjalizujemy się w naprawach ekspresów kolbowych wszystkich marek.

Obsługując firmy wykonujemy przeglądy i drobne naprawy na miejscu u klienta.