Bravilor Bonamat Esprecious

Bravilor Bonamat Esprecious


Waga:
0.00 kg


Cena katalogowa:
22201.50

Cena dla stałych klientów:
zaloguj

Esprecious to innowacyjny, wielofunkcyjny, kompaktowy ekspres ciśnieniowy do przyrządzania kawy. Urządzenie wyjątkowej klasy, wyposażone w ekran dotykowy o przejrzystym układzie. Mogąc z łatwością ustawiać pożądany rodzaj i moc napojów, sam będziesz baristą! Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i regulowanemu podświetleniu LED, Esprecious jest ozdobą każdego wnętrza i pasuje do dowolnego wystroju. A ponadto…jest bardzo łatwy do czyszczenia! Eskpres pracuje w oparciu o mleko w proszku.

Jakość

Dobrze przygotowane espresso jest fundamentem każdego napoju kawowego, dlatego urządzenia serii Esprecious wykonano z najlepszych i najtrwalszych materiałów. W połączeniu z odpowiednio dobranym ziarnem, opatentowany, poziomy zaparzacz zapewni najwyższą jakość ekstrakcji kawy, co ma znaczący wpływ na smak przygotowywanego napoju. Młynki z ceramicznymi żarnami gwarantują perfekcyjne zmielenie kawy — grubo lub drobno, odpowiednio do potrzeb.

Programowalne ustawienia

Zaprogramowaliśmy receptury napojów z wielką uwagą. Dodatkowo ekspres Esprecious pozwala modyfikować parametry takie jak czas preinfuzji, ekstrakcji, stosunek ilościowy kawa/woda, grubość mielenia, czy też pojemność filiżanki/kubka/dzbank

 

Esprecious 11: z 1 młynkiem, 1 pojemnikiem na kawę ziarnistą, 1 pojemnikiem na mleko instant

Esprecious 12: z 1 młynkiem, 1 pojemnikiem na kawę ziarnistą, 2 pojemnikami na mleko i czekoladę instant.

Esprecious 22: Z 2 młynkami, 2 pojemnikami na kawę ziarnistą, 2 pojemnikami na mleko i czekoladę instant

 

Wydajność na godzinę:

Espresso 120-150 filiżanek (2x 40 ml)
Kawa czarna 80-100 filiżanek (2x125 ml)
Napoje instant 240 filiżanek (3 l)
Ciśnienie podłączenia minimum 1 bar
Zasilanie 230V~ 50/60Hz 2250W
Wymiary (sxgxw) 330x570x660 mm
Wysokość wylewki 60-130 mm
Wrzątek 135 mm
Podłączenie do wody Tak

 ŚWIEŻE MLEKO!

Niektórzy klienci preferują mleko w proszku, zamiast świeżego. Jest to opcja dużo wygodniejsza, jeżeli nie zakładamy codziennego używania urządzenia. Jeśli później jednak zdecydujesz się na dokupienie modułu FreshMilk, wszystko czego Ci trzeba, to odpowiedni zestaw serwisowy. Pracownik serwisu może podłączyć układ FreshMilk do Espreciousa w kilka chwil. Zbiornik na mleko w proszku można usunąć, a w jego miejsce zamontować większy pojemnik na czekoladę. Po dokonaniu takiej modyfikacji urządzenia, wszystkie napoje wymagające podania mleka będą przygotowywane na bazie mleka płynnego.