Woda źródlana 22l + pojemnik 22l z kranikiem

Woda źródlana 22l + pojemnik 22l z kranikiem


Waga:
30.00 kg


Cena katalogowa:
62.00

Cena dla stałych klientów:
zaloguj

 WODA DO DOMU  

Polecamy wodę źródlaną Bonart z dostawą do domu na terenie miasta Poznania.

Kaucja za pojemnik 35,00zł.

Skontaktuj się z naszym biurem aby ustalić sposób i termin dostawy:

-telefon 61/812-87-17

-mail: biuro@woda-bonart.com.pl

 Woda BonArt nadaje się do bezpośredniego picia jak i sporządzania gorących posiłków (kawa, herbata, zupki instant). Dzięki niskiej zawartości sodu jest zalecana dla kobiet w ciąży i niemowląt. Ma właściwości orzeźwiające, ułatwiające trawienie i reguluje przemianę materii.

Woda BonArt dostarcza również doskonale zbilansowaną dawkę minerałów niezbędnych dla naszego zdrowia

Zawartość

KationyAniony
Ca2+ 38,1 mg Cl- 5,3 mg
Mg2+ 19,4 mg HCO3- 208,6 mg
Na+ 7,5 mg SO42- 13,2 mg
K+ 1,4 mg    
Mineralizacja 313,47 mg/l - niskozmineralizowana

 

Wapń (Ca) - reguluje prawidłowy przebieg procesów życiowych, cenny materiał dla dzieci jako niezbędny budulec kośćca jak i osób starszych (zapobiega osteoporozie). Wpływa na regularność pracy serca, właściwa zawartość we krwi odpowiada za jej prawidłową krzepliwość.

Magnez (Mg) - zwany "pierwiastkiem życia". Niedobór magnezu powoduje nadpobudliwość, zawroty głowy, bezsenność, skurcze mięśniowe, trudności w koncentracji, kołatanie serca. Codzienna zawartość magnezu w diecie zapobiega odkładaniu się w organizmie metali ciężkich (arsen, ołów, cyna).

Sód (Na) - reguluje gospodarkę wodno-mineralną.

Potas (K) - To jedno ze źródeł pięknej urody. Jego brak powoduje wysuszanie i matowienie skóry, łamliwość włosów i paznokci, a także ma zły wpływy na pracę serca. Odgrywa dużą rolę w czynnościach układu nerwowego i mięśniowego. Duże ilości potasu zapewnią naszemu organizmowi owoce, warzywa i zarodki pszenicy.