Woda

Woda jest jedną z najciekawszych substancji występujących na ziemi, życiodajna, nieokiełznana, niezastąpiona, radząca sobie z wszelkimi przeszkodami, budząca fascynacje i zaciekawienie.

Postrzegana często jako związek chemiczny z wszystkim co zawiera, ale mająca także sferę fizyczną.

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się wodą i zgłębiania jej tajemnic.

W dobie obecnej techniki łatwo znajdziemy informacje o ludziach, którzy szczególnie zajęli się problematyką wody jak choćby Johann Grander czy Masaru Emoto .

Organizm zdrowego człowieka składa się w ok. 60% z wody (krew zawiera jej aż 93%). Z wiekiem ilość wody w organizmie spada. To dzięki wodzie zachodzą wszelkie procesy biologiczne, w niej rozpuszczają się witaminy z grupy B, witamina C oraz składniki mineralne. Zaleca się, aby dzienne spożycie wody oscylowało na poziomie minimum 1,5 litra.

Woda Bonart jest wodą niskosodową, źródlaną, którą możemy pić bez ograniczeń - do woli, jest znakomitą bazą do przygotowania wszelkiego rodzaju napojów chłodzących, herbaty, naparów ziołowych, kawy. Znakomicie spisuje się stosowana w ekspresach do kawy.

Wiemy, że nasi klienci używają jej do przygotowania kompotów, wina i nalewek .

Produkt jest w naszej firmie powiązany z dostawą do klienta końcowego przy zastosowaniu urządzeń chłodząco – grzejących, pompek i rozwiązań umożliwiających grawitacyjne pozyskiwanie wody.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem celem ustalenia terminarza dostaw dostosowanego do adresu zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej.

Naucz się pić wodę

  • Nasz organizm często daje nam sygnały, których nie rozumiemy, przez co na przykład mylimy uczucie pragnienia z uczuciem głodu.
  • Żaden nawet najdroższy i najlepszy krem nie spowoduje całkowitego nawilżenia twojej cery, jednak stosowany razem z regularnym piciem wody jest z całą pewnościa receptą na piękna i bardzo długą młodą cerę.
  • Żadna, najmądrzej opracowana dieta, w której nie uwzględniono wodnego oczyszczania organizmu nie spowoduje efektów, których się po niej spodziewasz, jednak stosowana z połączeniu z wodnym oczyszczaniem organizmu zapewni Ci nie tylko piękna sylwetkę ale także zdrowie.
  • Jeśli wszystkie komórki naszego ciała zostaną właściwie nawodnione układ odpornościowy bedzie mógł skutecznie działać.

Wypij dużą szklankę wody przed jedzeniem. Jeśli po 20 minutach nadal będziesz głodna, możesz coś przekąsić.

Jeśli czujesz głód Twoją pierwszą reakcją powinno być wypicie szklanki wody. w ten sposób dowiesz się czy jesteś głodna czy tylko spragniona. 75 % sygnałów głodu to w rzeczywistości domaganie się wody. Powinna to być niskozmineralizowana woda źródlana, najlepiej z dodatkiem jodu.

czytaj więcej